DMK Budownictwo Domy Mobilne

logo-exhibitor

Opis Wystawcy
Posiadasz działkę i z różnych powodów nie możesz postawić na niej tradycyjnego domu? A może chciałbyś stworzyć ośrodek w którym miałyby znaleźć się domki letniskowe? No chyba że poszukujesz powierzchni biurowej którą w razie potrzeby mógłbyś przenieść w inne miejsce? W każdym z tych przypadków mówimy: Sprawdź naszą ofertę na domki mobilne!
Firma DMK Budownictwo jest producentem domów na kołach. Naszym głównym celem jest zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, w związku z czym staramy się sprostać każdemu wyzwaniu. Jako jeden z nielicznych producentów dajemy klientowi możliwość zaprojektowania domku od podstaw. Możesz modyfikować zarówno rozmieszczenie pomieszczeń oraz ich ilość, kolorystykę wnętrza domku i jego elewacji, jak i poszczególne elementy wyposażenia.
Domki mobilne stanowią doskonałą alternatywę dla budownictwa tradycyjnego oraz popularnych w ostatnich latach domków holenderskich. W ofercie firmy DMK Budownictwo znajdują się domki wielosezonowe z możliwością całkowitego ich wyposażenia. Produkty wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz stosowanych materiałów.
Jedną z zalet naszych domków jest możliwość korzystania z nich przez cały rok. Ocieplenie wełną mineralną oraz ogrzewanie elektryczne bądź gazowe gwarantują komfort również użytkowania również zimową porą.
Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów jest fakt, iż są one certyfikowane pod względem jakości i bezpieczeństwa, przez niezależną jednostkę certyfikującą TUV Rheinland.
Doświadczenie pokazuje, iż domki mobilne mogą być wykorzystywane nie tylko jako miejsce wypoczynku na działce w górach czy nad jeziorem, ale również jako dom mieszkalny, powierzchnia biurowa, mieszkanie dla pracowników, a nawet mobilna klasa.
Jako jedna z nielicznych firm na rynku, stwarzamy możliwość dostosowania zarówno projektu domku jak i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb.