Elcamp RV sp. z o.o.

logo-exhibitor

Opis Wystawcy
ELCAMP RV

Sprzedaż pojazdów kempingowych
Oficjalny partner i autoryzowany dystrybutor najbardziej uznanych światowych producentów kamperów i przyczep kempingowych takich jak: Adria, Hymer, Westfalia oraz polskiej marki Globe-Traveller.

Akcesoria karawaningowe
Szeroka gama oferowanych akcesoriów najlepszych europejskich producentów. W ofercie posiadamy pełną gamę produktów – od drobiazgów, poprzez akcesoria biwakowe, chemię do toalet, a kończąc na najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeniach
Specjalizujemy się w doborze i montażu niemal wszystkich możliwych akcesoriów kempingowych.
Zapraszamy do naszego sklepu online: sklep.elcamp.pl

Zawieszenia pneumatyczne
Pełne zawieszenia wspomagające oraz zawieszenia wspomagające przenoszą obciążenia z części mechanicznych pojazdu na poduszki pneumatyczne zwiększając bezpieczeństwo, komfort oraz kontrolę nad pojazdem.
Automatyczne podpory hydrauliczne gwarantują zwiększenie stabilności i komfortu.
Zawieszenia pneumatyczne i podpory automatyczne dedykowane są do pojazdów specjalnych, transportu publicznego oraz samochodach dostawczych i kempingowych.

Termika, klimatyzacja i oświetlenie
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Hella, Behr oraz Waeco. W swojej ofercie posiadamy elementy układów chłodzenia oraz klimatyzacji samochodowych, wyposażenia stanowisk do serwisowania klimatyzacji w samochodach i autobusach, a także oświetlenia do samochodów w jakości „pierwszego montażu”. Hella oraz Behr to produkty o najwyższej jakości, z których korzystają m. in. Mercedes, VW, BMW i grupa PSA. Najlepszą rekomendacją dla firmy Waeco jest to, że zaopatruje sieci serwisowe ASO koncernów takich jak BMW czy cała Grupa VW. Jako dostawca współpracujemy z hurtowniami, sklepami i warsztatami. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną.

Serwis kamperów i przyczep kempingowych
Serwis Elcamp RV to fachowe doradztwo i obsługa, zastosowanie sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz rzetelność. Wszyscy pracownicy serwisu regularnie odbywają szkolenia techniczne w Adrii, Hymerze, Westfalii i Globe-Traveller..

Naprawy powypadkowe pojazdów kempingowych
Elcamp RV posiada długoletnie doświadczenie oraz autoryzację napraw powypadkowych firm takich jak Hymer, Adria, Carado, Sun-Living, Globe-Traveller, Westfalia. Zajmiemy się naprawą i doborem odpowiednich części oraz załatwimy wszystkie formalności z ubezpieczycielem.