Rowiński-Wajdemajer ASO Volkswagen

logo-exhibitor

Opis Wystawcy
Firma Rowiński-Wajdemajer powstała w 1984 r. Wraz z dynamicznym rozwojem po kilku latach stworzyliśmy nowy kierunek działalności – serwis samochodowy oraz sprzedaż samochodów używanych z importu. W 1992 r. otrzymaliśmy autoryzację Volkswagena i Audi. W 2004 roku wybudowaliśmy nowoczesny salon oraz serwis samochodowy Volkswagen w Piasecznie, a rok później salon i serwis Audi w Powsinie.

Nasze 35 letnie doświadczenie to z pewnością czynnik silnie wyróżniający nas na tle konkurencji. Stale się dokształcamy, nieustannie podnosimy swoje kompetencje, gwarantując tym samym obsługę klientów na najwyższym rynkowym poziomie.

Dbamy o szeroki wybór aut dostępnych od ręki, niezależnie od sezonu. Pozwala to klientowi zdecydowanie szybciej cieszyć się z posiadania nowego samochodu.

Znajdujące się w ofercie samochody używane mają znane pochodzenie, historię serwisową oraz udokumentowany przebieg. Przed udostępnieniem do sprzedaży są sprawdzane w naszym autoryzowanym serwisie.

Autoryzowany serwis Volkswagena i Skody nieustannie dba o jak najlepsze wyszkolenie swoich pracowników, które pozwala na uzyskanie wysokich standardów usług oraz pełnego zadowolenia klientów. Wśród załogi mamy najlepszego technika samochodowego w Polsce (Retail Qualification World Championship 2019 – Światowy Konkurs Kompetencji)

Oferujemy również sprzedaż oryginalnych części zamiennych marek Volkswagen, Audi i Skoda.

W naszym autoryzowanym serwisie blacharsko-lakierniczym przyjmujemy samochody do napraw powypadkowych marek Volkswagen, Audi i Skoda. Kompleksowo zajmujemy się całym procesem likwidacji szkody.

Gwarantujemy sympatyczną oraz w pełni profesjonalną obsługę. W naszej firmie pracuje 85 pracowników, którzy każdego dnia dbają o klienta zapewniając najwyższy poziom współpracy. Dodatkowo jesteśmy partnerem biznesowym Volkswagen Banku, co pozwala nam na zaproponowanie naszym klientom zdecydowanie najbardziej korzystnych form finansowania zakupów.