Transa-M Kampery Chausson

logo-exhibitor

Opis Wystawcy
Nasze przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1988r. Siedziba firmy Transa-M mieści się w Pszczynie (woj. śląskie). Specjalizujemy się w sprzedaży oraz serwisie kamperów, przyczep towarowych i kempingowych.
Jesteśmy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem kamperów marki Chausson w Polsce. Chausson należy do grupy Trigano, europejskiego lidera w produkcji przyczep kempingowych i kamperów. Jeden z głównych zakładów produkcyjno-projektowych znajduje się w Tournon-sur-Rhône (Ardeche, Francja) w sercu winnic Doliny Rodanu. Około 8 000 pojazdów co roku zjeżdża z linii produkcyjnej jednego z największych zakładów w Europie – na powierzchni równej 33 boisk do piłki nożnej!. Marka Chausson jest obecna w ponad 15 krajach europejskich i opiera się na rozległej sieci dealerów i punktów serwisowych.
W naszym sklepie oferujemy części zamienne i akcesoria do przyczep towarowych oraz przyczep kempingowych i kamperów. Posiadamy dealerstwo marek t.j.: Frankana-Freiko, AL-KO, Knott, Dometic, Truma, Trigano-Service, Thule.