Wavecamper

logo-exhibitor

Opis Wystawcy
Wavecamper specjalizuje się w zabudowie kempingowej pojazdów marki Volkswagen T5/T6/T6.1 oraz Renault Trafic. Oferujemy również dachy sypialne oraz inne wyposażenie kempingowo-turystyczne dla pojazdów typu mini-bus.

Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy z zamiłowaniem swoją pracę i wolny czas poświęcają kamperom. Kochamy podróże, podczas których możemy sami decydować o miejscu noclegu i jego formie. Cenimy sobie niezależność, możliwość swobodnego przemieszczania się i częstych zmian.
Nasze zabudowy projektujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie, zebrane podczas licznych wyjazdów naszymi kamperami. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo ważne są detale, dlatego podczas samego projektowania staramy się wykorzystać, drobne, funkcjonalne rozwiązania, ułatwiające codzienne funkcjonowanie w kamperze. Każda zaprojektowana przez nas zabudowa przed trafieniem do oficjalnej sprzedaży jest najpierw testowana podczas wyjazdów. Takie działania pozwalają nam dopracować daną zabudowę do perfekcji. Zabudowane przez nas pojazdy poruszają się w całej Europie, niejednokrotnie bez przerwy od maja do września, jako pojazdy używane przez klientów wypożyczalni. Jesteśmy przedstawicielem wielu znanych marek jak np. SCA, Schnierle, Fiamma, Dometic, Reimo, Haba i innych. Produkty tych firm używamy również do realizacji naszych zabudów.