Wielkimi krokami zbliżają się targi Camper Caravan Show. To ostatni moment, aby uczestnicy Zlotu Caravaningowego Homo Camperus potwierdzili swój udział w tym wydarzeniu 

Camper Caravan Show to międzynarodowe targi branży caravaningowej, wypełnione atrakcyjnymi imprezami towarzyszącymi. Odwiedzający zyskują wyjątkową możliwość zapoznania się z nowościami na rynku, aktualnymi trendami, innowacyjnymi rozwiązaniami i pojazdami. Zebranie czołowych marek w jednym miejscu i czasie pozwala ponadto na skrócenie drogi biznesowej, porównanie wielu ofert oraz nawiązanie interesujących, a nierzadko także intratnych, relacji. 

Ponadto Ptak Warsaw Expo, organizator Camper Caravan Show, przygotował dla wystawców i odwiedzających m.in. Camper Con (pierwszy w Polsce festiwal youtuberów, blogerów i podróżników, związanych z caravaningiem), Festiwal Food Trucków (oferujących różne oblicza światowego street foodu), wreszcie: Homo Camperus, a więc zlot caravaningowy.  

Do tej pory na zlot zarejestrowała się rekordowa liczba ponad 700 załóg. Obecnie, w trosce o wygodne, bezpieczne i atrakcyjne rozplanowanie miejsc dla wszystkich uczestników Homo Camperus, Ptak Warsaw Expo prosi o potwierdzenie obecności na targach. 

Aby potwierdzić swój udział należy wysłać mail na adres weronika.szymaniak@warsawexpo.euNa potwierdzenie, zawierające numer rejestracyjny pojazdu oraz imiona i nazwiska członków załogi, czekamy do piątku 24 września (do końca dnia).  

Do zobaczenia podczas Camper Caravan Show w dniach 30 września-2 października tylko w Ptak Warsaw Expo.  

Więcej informacji o targach: Targi caravaningowe – Camper Caravan Show 2021 Polska 

Więcej informacji o zlocie: Zlot Caravaningowy Homo Camperus – Camper Caravan Show