Camper Caravan Show 8 już za nami!

To był niezwykły weekend pełen zabawy i spotkań na 8. edycji Camper Caravan Show w Polsce!

Warsaw Camper Caravan Show przyciągnęła tłumy pasjonatów caravaningu, campingu, oferując niezapomniane przeżycia. Możliwość eksploracji bogatej oferty wystawców była urozmaicona rozrywką, w tym koncertem Michał Wiśniewski.

Trzy dni tego wyjątkowego wydarzenia (29 września – 1 października) upłynęły pod znakiem świetnej zabawy! Fani caravaningu mieli nie tylko okazję zapoznać się z najlepszymi ofertami dostosowanymi do ich potrzeb, ale także wzięli udział w wspólnej biesiadzie, która trwała do późnych godzin nocnych.

8 edycja Camper Caravan Show była naprawdę wyjątkowa. Dlaczego? Ponieważ ugruntowała swoją pozycję jako lidera w Polsce i Europie Środkowowschodniej. Wydarzenie zostało podzielone na dwa sektory. Pierwszy z nich, sektor biznesowy, przyciągnął osoby szukające najlepszych rozwiązań na swoje podróże. Goście mieli okazję zapoznać się z najnowszymi i najbardziej nowoczesnymi modelami camperów, przyczep campingowych oraz najlepiej dopasowanym wyposażeniem (wliczając w to kuchnie, toalety, sypialnie, klimatyzatory, kuchenki turystyczne, naczynia i śpiwory). Ponadto, można było zobaczyć domki mobilne, zapoznać się z zagranicznymi propozycjami w dziedzinie namiotów oraz poznać oferty wynajmu camperów i przyczep.

Podczas wydarzenia zaprezentowali się również właściciele najatrakcyjniejszych polskich miejsc campingowych oraz producenci różnego rodzaju sprzętu ułatwiającego biwakowanie, w tym systemów nawigacji, satelit, nagłośnienia, rowerów, quadów i skuterów. Nie zabrakło również usługodawców serwisowych oraz twórców nietypowych pojazdów, które zadziwiły uczestników.

To tylko jedna część Camper Caravan Show. Druga to wspólna zabawa podczas Zlotu Homocamperus. Setki właścicieli camperów zebrały się, aby biesiadować, cieszyć się przysmakami serwowanymi przez food trucki i wysłuchać koncertu Michała Wiśniewskiego. Ósma edycja Camper Caravan Show była niesamowitym sukcesem, przyciągając 28 tysięcy odwiedzających i 152 wystawców!