Ich Troje, biesiada i największy zlot caravaningowy w Polsce! 7. edycja Camper Caravan Show

Takiego wydarzenia jeszcze w Polsce nie było! 7. edycja Warsaw Camper Caravan Show przyciągnęła tłumy fanów caravaningu, campingu i glampingu. Możliwość sprawdzenia bogatej oferty wystawienniczej przepleciona została z rozrywką – między innymi koncertem Ich Troje.

Trzy dni siódmej edycji Warsaw Camper Caravan Show (30 września – 2 października) były trzema dniami świetnej zabawy! Miłośnicy caravaningu mogli nie tylko skorzystać z możliwości poznania najlepszych ofert dedykowanych ich potrzebom, ale również ze wspólnej biesiady, która trwała do białego rana.

Siódma edycja Camper Caravan Show była wyjątkowa

Dlaczego? Ponieważ umocniła się na pozycji lidera w Polsce i Europie Środkom-Wschodniej. Impreza ta podzielona została na dwa sektory. Pierwszy z nich – biznesowy – przyciągnął tych, którzy szukali najlepszych rozwiązań na swoje wyprawy. Chętni mogli zaznajomić się między innymi z najnowszymi i najbardziej nowoczesnymi modelami camperów, przyczep campingowych, ale również z wyposażeniem najlepiej spisującym się w tego typu pojazdach (kuchnie, toalety, sypialnie, klimatyzatory, kuchenki turystyczne, naczynia, śpiwory). Ponadto, można było obejrzeć domki mobilne i holenderskie, sprawdzić zagraniczne rozwiązania w kwestii namiotów, a także zaznajomić się z ofertami wynajmu camperów i przyczep.

Dodatkowo, podczas wydarzenia zaprezentowali się właściciele pól campingowych z najatrakcyjniejszych miejsc Polski oraz producenci wszelkiego sprzętu ułatwiającego biwakowanie (systemów nawigacji, satelit, nagłośnienia, rowerów, quadów, skuterów). Nie zabrakło usługodawców serwisowych oraz… twórców pojazdów nietypowych, które zadziwiły zgromadzonych.

To była jedna część Camper Caravan Show. Druga to wspólna zabawa podczas Zlotu. Setki właścicieli camperów zgromadziły się, by biesiadować, korzystać z dobroci food trucków i… wysłuchać koncertu Ich Troje. Charyzmatyczny zespół wykonał swoje największe przeboje – „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Powiedz” i „A wszystko to, bo ciebie kocham”.

Liczby Camper Caravan Show

Siódma edycja Camper Caravan Show przyciągnęła 30 tysięcy odwiedzających i prawie 150 wystawców! Sukcesem wydarzenia była również liczba ekip. Tych na zlocie było prawie 700!