Największy Festiwal Food Trucków tylko podczas Camper & Caravan Show 2021

Startujemy za:

000 dni 00 godzin 00 minut 00 sekund


Zatłoczone uliczki Marrakeszu, eleganckie bistra Paryża oraz hipsterskie zaułki Berlina – poznaj, jak smakuje i pachnie świat… nie ruszając się z Warszawy. 

Zapraszamy wszystkich miłośników food trucków na wyjątkowy festiwal, który odbędzie się podczas największych targów caravaningowych w Europie Środkowej. Ptak Warsaw Expo, organizator obu wydarzeń, tworzy w jednym czasie i miejscu przestrzeń zabawy i biznesu dla zapaleńców domów i kuchni na czterech kółkach. Sami bowiem wiemy, że najlepiej odpoczywa się i rozmawia przy ulubionych daniach i napojach. Gwarantujemy więc kulinarną podróż przez wszystkie kontynenty świata, z której wrócicie bogatsi o emocje, znajomości i wiedzę. A także o… wiele więcej, ale to już zależeć będzie od Waszej otwartości i pomysłowości. A ta jest przecież nieograniczona! 

Jako odwiedzający festiwal i targi zyskujesz:  

  • wejście na targi Camper Caravan Show
  • poznanie zaskakującego oblicza street foodu z różnych zakątków świata; 
  • możliwość spróbowania nieznanych, egzotycznych potraw i napojów; 
  • odkrycia nowego oblicza tradycyjnych smaków; 
  • kontakty z interesującymi firmami, szefami kuchni i wizjonerami dobrego jedzenia. 

Połączenie Festiwalu Food Trucków oraz targów Camper & Caravan Show daje również okazję do wzajemnego inspirowania się tym, co w kuchni na kółkach najlepsze: pomysłowością w tworzeniu potraw, które są proste, a jednocześnie wzbogacają nas o energię do dalszego odkrywania siebie i świata. Bądźcie z nami już na początku października, tylko w Ptak Warsaw Expo. 

KUP BILET

Jesteś zainteresowany ustawieniem swojego FoodTrucka w czasie targów Camper & Caravan Show które odbędą się 21-23 marca 2025, wypełnij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie w najbliższych dniach.