Takiego eventu zazdrości nam cała Europa. 9. edycja Camper&Caravan Show już wkrótce!

Nie ma drugiego takiego eventu w Europie! Camper&Caravan Show to wyjątkowe międzynarodowe targi caravaningowe, którym towarzyszy moc atrakcji dla uczestników. Ich dziewiąta edycja odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2024 roku w Ptak Warsaw Expo. Nie można jej przegapić!

Jest jedno miejsce w Polsce, które integruje miłośników camperów i caravaningu, jednocześnie zapewniając im wyjątkowe atrakcje. To Ptak Warsaw Expo, które już od dziewięciu edycji otwiera odwiedzających nie tylko na nowe możliwości, ale gwarantuje także rozrywkę zarówno dla młodszych, jak i starszych.

Zlot Caravaningowy i Zlot Entuzjastów Niewiadówek podczas Camper&Caravan Show

Dlaczego Camper&Caravan Show to tak wyjątkowe miejsce dla entuzjastów caravaningu? Przede wszystkim event wyróżnia rodzinna atmosfera, okazja do integracji z innymi pasjonatami tego typu podróży, jak również wspólna biesiada przy muzyce na żywo.

Podczas Camper&Caravan Show odbywa się Zlot Caravaningowy. Przed halami w Nadarzynie co roku pojawiają się tysiące miłośników tej formy spędzania czasu. Wydarzenie to okazja do poznania nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach, wymiany informacji na temat caravaningu czy po prostu dobrej zabawy. Dodatkowo podczas Camper&Caravan Show ma miejsce również Zlot Entuzjastów Niewiadówek. Każdy znajdzie więc coś dla siebie!

Strefa Podróżników Camper&Caravan Show

Camper&Caravan Show wyróżnia się również tym, że uczestnikom wydarzenia pozwala uczyć się od praktyków. Kto wie więcej o podróżach camperami niż ci, którzy robią to nie tylko od święta? W Strefie Podróżników każdy zainteresowany będzie mógł wysłuchać ekspertów w tego typu aktywnościach. Agnieszka Jakowicz przedstawi skarby polskiej prowincji, które mogą zaskoczyć, Ciesz Się Chwilą przekonają, że Turcja to kraj numer jeden pod względem caravaningu na dziko, a Van Garage zaprezentuje jak amatorsko budować campervana. Dodatkowo, kwestie bezpieczeństwa instalacji gazowych w pojazdach poruszą przedstawiciele Kamperowy.pl, Świat Według Bandych pokaże plusy i minusy zmiany przyczepy na campervana, a Wyprawomaniak nauczy, jak tanio podróżować.

Entuzjaści camperów zabiorą słuchaczy między innymi na Alaskę, Wyspy Brytyjskie czy do Norwegii. Kapitan Przyczepa i Mr. Akumulator podzielą się prelekcją „Wyzwolenie Energetyczne: Jak Off-Grid Może Zmienić Oblicze Współczesnego Świata”, a Fundacja Po Oparzeniu przedstawi pierwszą pomoc w ujęciu praktycznym. Tematyka wykładów, warsztatów i wystąpień będzie więc zróżnicowana. Camper&Caravan Show staje się tym samym szansą na aktualizację niezbędnej wiedzy.

Atrakcyjne rabaty i bogactwo ofert podczas Camper&Caravan Show

Camper&Caravan Show jest również wydarzeniem pomagającym uczestnikom w nabyciu jakościowego i sprawdzonego sprzętu. Podczas eventu odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertami krajowych i zagranicznych producentów. Wśród nich będą wytwórcy pojazdów caravaningowych, domków mobilnych i holenderskich, wyposażenia i elementów pojazdów, akcesoriów campingowych, namiotów i akcesoriów do nich, wyposażenia telekomunikacyjnego do camperów czy sprzętu rekreacyjnego. Dodatkowo swoje usługi zaoferują firmy oferujące wynajem sprzętu, pola campingowe, atrakcje turystyczne, serwisy pojazdów.

Już dziś zagwarantuj sobie udział w Camper&Caravan Show!
Kup bilet: campercaravanshow.com/bilety