Wspólna biesiada i najciekawsze innowacje w branży caravaningowej. Zapraszamy na Camper & Caravan Show

Camper & Caravan Show to wyjątkowe wydarzenie, integrujące miłośników caravaningu i branżę związaną z sektorem camperów w Polsce. Od 29 września do 1 października Ptak Warsaw Expo ugości jeden z najważniejszych tego typu eventów w Europie.

Camper & Caravan Show - okazja do rozwoju branży

Camper & Caravan Show to wydarzenie branżowe połączone ze zlotem pasjonatów. Odwiedzą je zarówno miłośnicy caravaningu, jak i właściciele oraz kadra zarządzająca wypożyczalni camperów, firmy handlujące samochodami i pojazdami specjalnymi czy przedsiębiorcy i kadra zarządzająca firm różnych branż.

Wszystkie te osoby staną przed możliwością zapoznania się z ofertami od wiodących dostawców działających w branży. Innowacje i ciekawe rozwiązania zaprezentują między innymi producenci i dystrybutorzy camperów, przyczep kempingowych, wypożyczalnie pojazdów caravaningowych, salony samochodowe z ofertą caravaningową, producenci i dystrybutorzy wyposażenia do camperów i przyczep, sprzętu outdoorowego i wielu innych. Wszystko po to, by w jednym miejscu i czasie zainteresowani mogli poznać pełną moc możliwości sektora i wybrać rozwiązania, które najbardziej odpowiadają ich potrzebom.

Pojazdy nietypowe, wyposażenie i sprzęt rekreacyjny na Camper & Caravan Show

Podczas Camper & Caravan Show będzie można zaznajomić się z najnowszymi modelami pojazdów caravaningowych. Dodatkowo, odwiedzającym zostaną przedstawione domki holenderskie, mobilne, jak również kampery i przyczepy. Ponadto, dla każdego pasjonata indywidualizacji dostępne będą rozwiązania od najlepszych producentów akcesoriów, wyposażenia i elementów pojazdów.

Odwiedzający będą mogli zakupić i wypróbować sprzęt rekreacyjny, który przyda się w camperach, jak również poznać lokalizacje najatrakcyjniejszych pól campingowych i atrakcji turystycznych, które warto zwiedzić dzięki czterem kółkom. Camper & Caravan Show da również możliwość skorzystania z usług serwisowych oraz poznania… pojazdów nietypowych. Wśród nich będą te z samodzielnie wykonaną zabudową, opancerzone czy old-school.

Zlot Caravaningowy podczas Camper & Caravan Show

Nieodzownym elementem Camper & Caravan Show jest Zlot Caravaningowy Homocamperus. Jego uczestnicy to wyjątkowa grupa, która nadaje wydarzeniu unikalny klimat. Fanów szeroko pojętego caravaningu zintegruje wspólna biesiada, która prowadzona będzie w rytmie największych hitów Michała Wiśniewskiego. Zlot rozpocznie się już 28 września. Najważniejsze informacje na temat imprezy można znaleźć na stronie: https://campercaravanshow.com/zlot/

Dołącz do Camper & Caravan Show i znajdź się w centrum branży caravaningowej. Widzimy się już wkrótce w Ptak Warsaw Expo!