Zapraszamy wszystkich miłośników food trucków na wyjątkowy festiwal, który odbędzie się podczas największych targów caravaningowych w Europie Środkowej.

Ptak Warsaw Expo, organizator obu wydarzeń, tworzy w jednym czasie i miejscu przestrzeń zabawy i biznesu dla zapaleńców domów i kuchni na kółkach. Sami bowiem wiemy, że najlepiej odpoczywa się i rozmawia przy ulubionych daniach i napojach. Gwarantujemy więc kulinarną podróż przez wszystkie kontynenty świata, z której wrócicie bogatsi o emocje, znajomości i wiedzę. A także o… wiele więcej, ale to już zależeć będzie od Waszej otwartości i pomysłowości. A ta jest przecież nieograniczona! 

Jako odwiedzający zlot zyskujesz:  

  • poznanie zaskakującego oblicza street foodu z różnych zakątków świata; 
  • możliwość spróbowania nieznanych, egzotycznych potraw i napojów; 
  • odkrycia nowego oblicza tradycyjnych smaków; 
  • kontakty z interesującymi firmami, szefami kuchni i wizjonerami dobrego jedzenia. 

Połączenie Festiwalu Food Trucków oraz targów Camper & Caravan Show daje również okazję do wzajemnego inspirowania się tym, co w kuchni na kółkach najlepsze: pomysłowością w tworzeniu potraw, które są proste, a jednocześnie wzbogacają nas o energię do dalszego odkrywania siebie i świata. Bądźcie z nami już na początku października, tylko w Ptak Warsaw Expo. 

 

Więcej szczegółów: campercaravanshow.com/festival-food-truckow/