CAMPER & CARAVAN SHOW: 

Zabierz dom w podróż 

Wyczekiwane premiery, obecność przedstawicieli największych firm, zlot caravaningowy oraz festiwal podróżników – wszystko to oferuje tegoroczna edycja Camper & Caravan Show

NIE TYLKO ZAKUPY | W zeszłorocznej edycji na 18 tysiącach metrów kwadratowych prezentowało się ponad 100 wystawców, zachęcając do odwiedzenia prawie 8 tysięcy osób, a tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze ciekawiej. Wśród wystawców znaleźli się do tej pory m.in. Centrum Campingowe Kutno, M-Camp, Pro Camp, Balcamp oraz Mójdomek.pl. Warto przy tym pamiętać, że Camper & Caravan Show to nie tylko możliwość zakupienia pojazdów i sprzętu, lecz także okazja do wynajęcia kamperów i przyczep, skorzystania z pomocy serwisowej, a także rezerwacji miejsca na polu campingowym.

DLA WYSTAWCÓW | Każdy z wystawców, który zarezerwował już stoisko podczas Camper & Caravan Show (lub w najbliższym czasie się na to zdecyduje), uzyskuje możliwość bezpośredniej prezentacji swojej oferty zarówno indywidualnym klientom, jak i przedstawicielom dużych firm. To nie tylko wyjątkowa okazja do spotkania w cztery oczy i inspirującej rozmowy, ale także szansa na skrócenie cyklu sprzedażowego i uczynienie go przyjemniejszym i bardziej opłacalnym.

DLA ODWIEDZAJĄCYCH | Targi Camper & Caravan Show podzielone są na specjalne tematyczne sektory. Szukający inspiracji oraz porad odwiedzą miasteczko caravaningowe, salon domków mobilnych, sektory aut specjalistycznych i akcesoriów oraz strefę “offroad”. Dzięki uporządkowaniu przestrzeni rozpoczynający swoją przygodę z caravaningiem nie poczują się zagubieni, natomiast osoby z jasno sprecyzowanymi oczekiwaniami zaoszczędzą swój czas.

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE | Każdy miłośnik caravaningu wie, że jego pasja to nie tylko pojazdy. Niezależność, komfort, przygody, nowe znajomości i podróże – o tym wszystkim warto rozmawiać. Dlatego podczas tegorocznej edycji Camper & Caravan Show odbędą się liczne wydarzenia towarzyszące, m.in. największy w Europie Środkowo-Wschodniej Zlot Kamperowy oraz Camper Con, czyli pierwszy w Polsce festiwal podróżujących youtuberów i blogerów.