Camper & Caravan Show

W dniach 7-10 października 2021 będzie miała miejsce kolejna odsłona największych targów caravaningowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Pasjonaci campingu i caravaningu już po raz szósty spotkają się w Ptak Warsaw Expo.

Targi caravaningowe w Ptak Warsaw Expo to wydarzenie, którego celem jest stworzenie najlepszego miejsca do promocji caravaningu i kultury aktywnego wypoczynku w Polsce. Wydarzenie od początku zdobyło uznanie miłośników formy wypoczynku, która bezsprzecznie kojarzy się z wolnością podróżowania. Ostatnią edycję imprezy odwiedziło ponad 75 000 gości z kraju i zagranicy! Uczestnicy wydarzenia mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą pojazdów, przyczep oraz akcesoriów ułatwiających i umilających podróże, jak również ofertą mebli outdoorowych, grillów, skuterów, quadów czy rowerów – także elektrycznych. Targi to doskonałe miejsce na poznanie nowinek branżowych i zobaczenia najnowszych propozycji na rynku. W trakcie poprzedniej edycji wydarzenia zostało zaprezentowanych aż 70 premier rynkowych. 

Camper & Caravan Show to wyjątkowe targi, którym towarzyszy wiele atrakcji. Oprócz szerokiej gamy pojazdów, przyczep, domków turystycznych oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów do aktywnego wypoczynku, fanów caravaningu do Ptak Warsaw Expo przyciąga największy w Polsce zlot kamperów oraz przyczep kempingowych, połączony z biesiadą i koncertem. Wyjątkową część targów stanowi również Camper Con – festiwal youtuberów, blogerów i podróżników związanych z caravaningiem. W ramach festiwalu najbardziej znane osobowości w świecie caravaningu opowiadają na scenie o swoich doświadczeniach i przygodach oraz biorą udział w rozmowach z uczestnikami targów. Poprzednie edycje Camper & Caravan Show odwiedzili m.in: KiKi Świat, Busem Przez Świat, Kapitan Przyczepa, KamperManiak i wielu innych. W specjalnej strefie można bezpośrednio porozmawiać, kupić książkę, zdobyć autograf jak i wspólne zdjęcie z ulubionymi influencerami. 

Miniony rok w znacznym stopniu przyczynił się do zmiany preferencji odnośnie formy podróżowania i wypoczynku. Wobec braku możliwości noclegu w hotelach oraz zamknięciu granic z powodu pandemii koronawirusa – wypoczynek w pełni na własnych, bezpiecznych warunkach, jaką gwarantuje caravaning, okazał się najlepszym, a niekiedy jedynym rozwiązaniem dla poszukujących, dostosowanej do obecnych warunków, formy rekreacji.   

Miłośników caravaningu z roku na rok przybywa, podobnie, jak rozwiązań, które ułatwiają oraz umilają wczasy. Pojazdy są coraz bardziej ekskluzywne i komfortowo wyposażone, a prezentowane podczas targów premiery rynkowe odkrywają nowe możliwości rekreacji przed właścicielami “domów na kołach”. Targi do doskonała okazja, aby dokonać kompleksowego przeglądu rynku i zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt przed rozpoczęciem nowego sezonu i wyjazdem na kolejne wczasy. 

Do zobaczenia na Camper & Caravan Show!