Firma motorhome.pl motorhome.pl/ powstała w 2016 roku, początkowo wyłącznie jako wypożyczalnia kamperów. Cel, jaki przyświecał jej założycielom był taki, żeby stworzyć wypożyczalnię samochodów kempingowych, z której sami chcieliby korzystać. Chcieli świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz służyć radą i doświadczeniem, przede wszystkim tym, którzy z tą formą wypoczynku spotykali się pierwszy raz. Chodziło o to, aby klienci wypożyczalni wracali z wyjazdów zadowoleni, a jeśli był to ich pierwszy taki wyjazd w życiu, żeby chcieli podróżować kamperami częściej i więcej.

Od trzech lat ofertę wynajmu kamperów firma rozwija w oparciu o pojazdy Partnerów, to jest osób, które posiadają swoje własne kampery, głównie na użytek prywatny i chcą je wynajmować w czasie, gdy sami z nich nie korzystają. Dzięki tej współpracy możliwe było poszerzenie oferty nie tylko o nowe, różne modele pojazdów, ale umożliwiło też swego rodzaju ekspansję terytorialną. Kampery motorhome.pl obecnie można wynająć w kilku miejscach w Polsce, nie tylko w Warszawie.

Szybko okazało się także, że w branży caravaningowej w Polsce drzemie spory potencjał, związany z ciągłym jej rozwojem. Nie zawsze jednak przedsiębiorcy potrafią go dobrze wykorzystać i nie zawsze potrafią swoją ofertę właściwie zaadresować.

Dzisiaj motorhome.pl to przede wszystkim firma świadcząca szerokie portfolio usług marketingowych. Budowanie wizerunku marki, tworzenie treści, media społecznościowe, fotografia produktowa, w tym fotografia kamperów, tworzenie stron internetowych, współpraca z zagranicznymi mediami branżowymi, to tylko niektóre z szerokiej gamy usług, które firma oferuje.

Strona intenetowa motorhome.pl jest jednym z najlepszych polskojęzycznych źródeł informacji o caravaningu i podróżowaniu kamperami. Znajdziemy tam dziesiątki artykułów skierowanych zarówno do początkujących miłośników tej formy podróżowania, jak i osób już zaawansowanych, szukających konkretnych i sprawdzonych informacji. Wszystkie publikowane treści cechuje bardzo merytoryczne podejście. Czas poświęcony na zgłębienie poszczególnych tematów, sprawdzenie wielu źródeł i wnikliwe analizy, znajdują swoje odzwierciedlenie w jakości publikowanych artykułów, napisanych przy tym przyjaznym językiem. Nie znajdziemy tam, typowych dla wielu innych wydawnictw, publikacji napisanych na zamówienie i artykułów sponsorowanych. Co warto odnotować, na stronie nie ma też żadnych reklam.

Od samego początku działania firmy motorhome.pl, profesjonalizm i wysoka jakość w każdym aspekcie prowadzenia biznesu, stanowią podstawę jej funkcjonowania. Jakość obsługi klienta, jakość oferowanych produktów i usług, profesjonalne, a często wręcz pedantyczne podejście do realizowanych zadań oraz wysokie wymagania w stosunku do samych siebie zostały dostrzeżone i docenione przez wielu klientów. Obecnie firma współpracuje między innymi z takimi markami, jak Adria Polska, Globe-Traveller, Grupa Elcamp czy Warszawskie Centrum Caravaningu “Szerokiej Drogi”,a także z kilkoma firmami spoza branży.

Więcej na temat motorhome.pl można naleźć na stronie: motorhome.pl/o-nas/