Poznajcie jednego z naszych patronów medialnych – Kamperem po świecie

Projekt ten tworzy para, która marzy o objechaniu świata starym kamperem. Tomek i Paulina, bo tak mają na imię podróżują małym kamperem na Fordzie Transicie z roku 1992, więc samochód ten ma już prawie 30 lat! Rozpoczęli swoją przygodę z caravaningiem ok. 3 lata temu i pokochali ten styl podróży. Dzielą się swoimi podróżami na blogu i vlogu. Starają się tam podawać jak najwięcej informacji przydatnych nie tylko osobom podróżującym kamperem, ale każdemu podróżnikowi. We wpisach dodają mapkę z zaznaczonymi miejscami postoju oraz informacje o danym miejscu.

W każdej wolnej chwili zwiedzają Polskę. Ich plan to poznanie jak najdokładniej swojej ojczyzny i dopiero potem ruszenie w dalsze kierunki, a marzenia mają wielkie. Chcą odwiedzić najdalsze zakątki Europy – mroźny Nordkapp na północy Norwegii oraz gorący Gibraltar na południu. Nie boją się marzyć też o kierunkach poza europejskich.

Pragną zachęcić swoich czytelników oraz widzów do takiego sposobu podróżowania. Chcą też pokazać, że nawet w najbliższej okolicy można wiele zobaczyć i zachwycić się.

Osiołek (tak nazwali swojego kampera) przeszedł już kilka modyfikacji zrobionych przez nich własnoręcznie, możecie to zobaczyć w ich filmach na vlogu. Zawsze powtarzają, że ich kamper jest świetnym kompanem podróży przez swoją niezawodność.

Niedawno wrócili z 3 tygodniowej podróży po Beskidzie Śląskim, Żywieckim, Śląsku Cieszyńskim oraz Górnym Śląsku, więc za niedługo na ich blogu oraz vlogu pojawią się nowe materiały.

Wy możecie ich zapytać o ten i inne wyjazdy na Camper&Caravan Show. Na targach będziecie mogli poznać kamperowe życie od podszewki, zapoznać się z wieloma premierami targowymi oraz zobaczyć najnowsze nowinki ze świata caravaningu. Będziecie mogli dowiedzieć się od Pauliny i Tomka, jak żyje się w tak małym kamperze. Poznacie ich odczucia co do noclegów na campingach, czy na miejscówkach tzw. „na dziko”. Jeżeli będziecie na zlocie Homo Camperus 2021 to zobaczycie Osiołka na żywo.

Gorąco Was zachęcamy do wzięcia udziału w zlocie.